DVC560Z - 2x18V LXT Li-ion BL 12kpa álló porszívó Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DVC560Z - 2x18V LXT Li-ion BL 12kpa álló porszívó Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- magas por eltávolítási képessége hasonló a hálózati álló porszívóékhoz
- az alacsony zaj kibocsátású módnak köszönhetően ideális irodákban kórházakban
- két motoros kivitel egy a porszíváshoz egy a keféhez
- egygombos üzemeltetés 3 szívási móddal és memória funkcióval
- a kefélés magassága négy fokozatban állítható
- HEPA szűrővel
- akár 90 fokos szöbgen is dönthető ezáltal szűk helyek is elérhetőek
- a levehető alucsőhöz csatlakoztatható kihúzható gégecsővel sarkok tisztítása is lehetséges
- a kefe forgása automatikusan leáll amint a géptest álló helyzetbe kerül
- kapcsolható LED fény
- a takaró fedél megóvja az akkumulátorokat az esetleges szennyeződésektől
- alacsony fokozatban 2db 6.0Ah akkumulátorral akár 120perces üzemidő
- 5 literes nagyméretű tartállyal
- porzsákos kivitel
- 191D65-8 hosszú keskeny porszívófej
- 191D67-4 ovális kefés porszívófej
- 191D69-0 kefe készlet
- 191E39-5 HEPA szűrő
- 191D63-2 porzsák 10db
- akkumulátor és töltő nélkül szállítva
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| folyamatos használat (6,0Ah) MAX fokozat | 30perc |
| motor | BL szénkefementes |
| légáteresztés | 114m3/óra |
| takarítási szélesség | 318mm |
| kefe forgási sebesség | 3500/2500/1000 f/perc max/normál/alacsony |
| szívóerő | 85/50/25W max/normál/alacsony |
| tartályméret | 5L |
| maximális zárt szívás | 12kPa |
| méret (h*sz*m) | 326x318x1146mm |
| súly | 8,3-9,0kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 70 |
| tűrés (K) dB(A): | 2,5 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |