DVC265ZXU - 2x18V LXT Li-ion BL 11kPa AWS HEPA háti porszívó, 120 m3/h Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DVC265ZXU - 2x18V LXT Li-ion BL 11kPa AWS HEPA háti porszívó, 120 m3/h Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- AWS Autostart Wireless System (automatikus vezetéknélküli rendszer) BLUETOOTH összeköttetést biztosít a gép és megfelelő porszívó között
- magas szívóteljesítmény
- BL szénkefementes motor 1.8m3/perc maximális légszállítást és 11kPa szívóerőt biztosít
- memória funkcióval eltárolja az aktuális beállítást
- 18V 6.0Ah akkumulátorral 75perc maximális üzemidő
- HEPA szűrővel
- 2 literes porzsák
- könnyű súly
- alacsony zajszint
- kényelmes váll és csípőheveder
- kézi szabályzó egységgel választható a szívóerő
- 195547-8 porszívócső 22mm-es csatlakozó
- 195546-0 porszívócső 24mm-es csatlakozó
- A-34235 28mm x 1.5M porszívócső
- 1db porzsák
- 198900-7 AWS BLUETOOTH egység
- akkumulátort és töltőt nem tartalmaz
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| folyamatos használat (6,0Ah) MAX fokozat | 40perc |
| folyamatos használat (6,0Ah) MAGAS fokozat | 75perc |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 85/45W |
| légáteresztés | 108m3/óra |
| tartályméret | 2l |
| maximális zárt szívás | 11kPa |
| méret (h*sz*m) | 230x152x373mm |
| súly | 3,9-4,5kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 70 |
| tűrés (K) dB(A): | 2,5 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |