DVC157LZX3 - 2x18V LXT Li-ion BL AWS 11kPa HEPA száraz porszívó 15L Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DVC157LZX3 - 2x18V LXT Li-ion BL AWS 11kPa HEPA száraz porszívó 15L Z
103,950Ft
Nettó ár:81,850Ft
169,901Ft
Nettó ár:133,780Ft
229,900Ft
Nettó ár:181,024Ft
69,900Ft
Nettó ár:55,039Ft
69,900Ft
Nettó ár:55,039Ft
234,900Ft
Nettó ár:184,961Ft
74,900Ft
Nettó ár:58,976Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- AWS Autostart Wireless System (automatikus vezetéknélküli rendszer) BLUETOOTH összeköttetést biztosít a gép és a porszívó között
- továbbfejlesztett forgatható keskenyebb kialakítású padlótisztító fej
- 2db 18V LXT akkumulátor használatával hasonló a teljesítmény a hálózati porszívókhoz
- 2db 18V LXT akkumulátorral a szénkefementes motor 144m3/óra maximális légszállítást 11kPa maximális zárt szívást 110W szívóerőt képez
- a HEPA szűrő hatékonyan fogja fel a különösen apró szemcséket
- L porvédelmi osztály
- 15 literes nagyméretű tartállyal
- a tartozékok a géptesten kialakított rekeszekben tárolhatóak
- nagyméretű kibe kapcsoló gomb
- lapos felső kialakítás a tárolás miatt
- nagy gumi ütközőkkel a tárgyak védelme miatt
- porzsákként bármilyen kereskedelmi forgalomban kapható műanyag zsák használható a költséghatékonyság érdekében
- a két hátsó kerék forgása zárható a stabilitás miatt
- gombbal változtatható szívóerő
- csendes 70db üzem
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munka körülmények között
- 199455-5 padlótisztító fej
- 410306-2 rövid fugafej
- 192563-1 egyenes cső 565x38mm
- 192562-3 porszívó cső könyök
- 195434-1 2500x38mm hosszú gégecső
- 195433-3 3500x28mm hosszú gégecső
- 417765-1 csatlakozó 22mm-es
- 424379-9 csatlakozó 24mm-es
- 195432-5 műanyag porzsák (650X650) 10db
- 451350-0 határoló
- 199862-2 AWS BLUETOOTH vevőegység WUT02U
- akkumulátor és töltő nélkül szállítva
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| folyamatos használat (6,0Ah) NORMÁL fokozat | 100perc |
| motor | BL szénkefementes |
| légáteresztés | 144m3/óra |
| szívóerő | 110W |
| tartályméret | 15L |
| maximális zárt szívás | 11kPa |
| méret (h*sz*m) | 366x334x421mm |
| súly | 8,0-8,6kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 70 |
| tűrés (K) dB(A): | 2,5 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |