DV20VB2-GYT - Ütvefúró / gyorstokmány 790W
2-3 napon belül
Érdeklődés
DV20VB2-GYT - Ütvefúró / gyorstokmány 790W
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Furat acélban | 13 mm |
| Furat betonban | 20 mm |
| Furat fában | 40 mm |
| Tokmányméret | 13 mm |
| Nyakméret | 43 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 790 W |
| Leadott teljesítmény | 510 W |
| Üresjárati fordulatszám: 1. fokozat | 0-1.000/min |
| Üresjárati fordulatszám: 2. fokozat | 0-3.000/min |
| Üresjárati ütésszám: 1. fokozat | 0-13.000/min |
| Üresjárati ütésszám 2. fokozat | 0-39.000/min |
| Max. forgatónyomaték | 54 Nm |
| Tokmány menet | 1/2 colx 20 UNF |
| Teljes hossz | 333 mm |
| Gép tömege | 2,3 kg |