DV18DJL-KARTON - Akkus ütvefúró-csavarozó 2X1,5Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DV18DJL-KARTON - Akkus ütvefúró-csavarozó 2X1,5Ah
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Akku kapacitása | 1,5 Ah/2,5 Ah |
| Akku típusa | Li-Ion |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Furat téglában/acélban/fában | 13/13/38 mm |
| Üresjárati fordulatszám (magas) | 0-1400/min |
| Üresjárati fordulatszám (alacsony) | 0-350/min |
| Ütésszám (alacsony) | 0-4900/min |
| Ütésszám (magas) | 0-19 600/min |
| Max. forgatónyomaték | 23/55 Nm |
| Tokmányméret | 2,0 -13 mm |
| Teljes hossz | 220 mm |
| Gép tömege | 1,7 kg |