DV18DD-BASIC-HSC - &&Akkus ütvef.-csavarozó BASIC HSC
2-3 napon belül
Érdeklődés
DV18DD-BASIC-HSC - &&Akkus ütvef.-csavarozó BASIC HSC
44,900Ft
Nettó ár: 35,354Ft
182,880Ft
Nettó ár:144,000Ft
104,899Ft
Nettó ár:82,598Ft
64,900Ft
Nettó ár:51,102Ft
124,899Ft
Nettó ár:98,346Ft
139,899Ft
Nettó ár:110,157Ft
39,900Ft
Nettó ár:31,417Ft
164,901Ft
Nettó ár:129,843Ft
64,900Ft
Nettó ár:51,102Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Gép tömege | 1,3 kg |
| Hosszúság (mm) | 170 mm |
| Tokmányméret | 13 mm |
| Nyomaték / lágy | 26 Nm |
| Nyomaték / kemény | 55 Nm |
| Üresjárati ütésszám: magas | 25500/min |
| Üresjárati ütésszám: alacsny | 6600/min |
| Üresjárati fordulatszám: alacsony | 0 - 400/min |
| Üresjárati fordulatszám: magas | 0 - 1700/min |