DV18DD-3AH - Akkus ütvefúró-csavarozó 3Ah HSC
2-3 napon belül
Érdeklődés
DV18DD-3AH - Akkus ütvefúró-csavarozó 3Ah HSC
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Gép tömege (BSL1850C akkuval) | 1,4 kg |
| Gép tömege (BSL1815 / BSL1830C akkuval) | 1,3 kg |
| Hosszúság (mm) | 170 mm |
| Tokmányméret | 13 mm |
| Nyomaték / kemény | 55 Nm |
| Nyomaték / lágy | 26 Nm |
| LED lámpa | van |
| Üresjárati ütésszám: magas | 25500/min |
| Üresjárati ütésszám: alacsny | 6600/min |
| Üresjárati fordulatszám: alacsony | 0 - 400/min |
| Üresjárati fordulatszám: magas | 0 - 1700/min |
| Furat téglába | 13 mm |
| Fa (18mmvtg) | 36 mm |
| Leszállított tartozékok | 2 akku, töltő, saruvédő, szerszámkoffer |
| Lágyacél (1,6mm vtg.) | 13 mm |
| Gépcsavar | 6 mm |
| Facsavar mérete | 6mm dia. x 75mm |