DV18DBSL-5AH - Akkus ütvefúró-csavarozó 5,0Ah HSC
2-3 napon belül
Érdeklődés
DV18DBSL-5AH - Akkus ütvefúró-csavarozó 5,0Ah HSC
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Max. furat téglában | 13 mm |
| Max. furat lágyacélban | 13 mm |
| Max. furat puhafa | 50 mm |
| Max. facsavar méret | 8 x 100 mm |
| Max. gépcsavar méret | 6 mm |
| Tokmány | 1,5 – 13 mm |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Üresjárati fordulatszám (magas) | 0 - 1800 /min. |
| Üresjárati fordulatszám (alacsony) | 0 - 400 /min. |
| Ütésszám (magas) | 0 – 27000 /min. |
| Ütésszám (alacsony) | 0 - 6000 /min. |
| Max. nyomaték (kemény) | 70 Nm |
| Max. nyomaték (lágy) | 40 Nm |
| Nyomatékállítás | 0 – 4,5 Nm |
| Teljes hossz | 184 mm |
| Tömeg | 1,7 Kg |