DV18DA-KOFFER - Akkus fúró-csavarozó 2,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DV18DA-KOFFER - Akkus fúró-csavarozó 2,0Ah
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Üresjárati ütésszám: magas | 21000/min |
| Üresjárati ütésszám: alacsny | 5250/min |
| Üresjárati fordulatszám: alacsony | 0 - 340/min |
| Üresjárati fordulatszám: magas | 0 - 1400/min |
| Nyomaték / kemény | 50 Nm |
| Nyomaték / lágy | 18 Nm |
| Tokmányméret | 13 mm |
| Hosszúság (mm) | 188 mm |
| Gép tömege | 1,4 kg |