DV16VSS-KOFFER-GYT - Fúró-ütvefúró-csavarozó /gy.tokmán
2-3 napon belül
Érdeklődés
DV16VSS-KOFFER-GYT - Fúró-ütvefúró-csavarozó /gy.tokmán
29,900Ft
Nettó ár: 23,543Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Furat acélban/betonban/fában | 13/16/25 mm |
| Tokmányméret | 1,5 - 13 mm |
| Teljes hossz | 270 mm |
| Névleges teljesítményfelvétel | 600 W |
| Leadott teljesítmény | 390 W |
| Üresjárati fordulatszám | 2.900/min |
| Üresjárati ütésszám | 0-46.400/min |
| Max. forgatónyomaték | 15,4 Nm |
| Tokmány | 1/2 colx 20 UN |
| Gép tömege | 1,5 kg |