DV12DD-Basic - Akkus ütvefúró-csavarozó BASIC
2-3 napon belül
Érdeklődés
DV12DD-Basic - Akkus ütvefúró-csavarozó BASIC
182,880Ft
Nettó ár:144,000Ft
104,899Ft
Nettó ár:82,598Ft
64,900Ft
Nettó ár:51,102Ft
124,899Ft
Nettó ár:98,346Ft
139,899Ft
Nettó ár:110,157Ft
39,900Ft
Nettó ár:31,417Ft
164,901Ft
Nettó ár:129,843Ft
64,900Ft
Nettó ár:51,102Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Gép tömege | 1.2kg |
| Teljes hossz | 162 mm |
| Ütésszám (alacsony) | 6,600/min |
| Ütésszám (magas) | 25,500/min |
| Üresjárati fordulatszám (alacsony) | 0 - 440/min |
| Üresjárati fordulatszám (magas) | 0 - 1,700/min |
| Akkufeszültség | 10.8 - 12V Peak |
| Nyomatéktartomány | 0.6 - 4.0Nm |
| Max. nyomaték (lágy) | 17Nm |
| Max. nyomaték (kemény) | 38Nm |
| Max. gépcsavarméret | 6mm |
| Max. facsavarméret | 5.8mm |
| Max. furat fában | 29mm |
| Max. furat acélban | 10mm |
| Max. furat téglában | 8mm |
| Tokmányméret | 0.8 - 10mm mm |