DUT130RTE - 18V LXT Li-ion BL 165mm 2 seb keverőgép 2x5.0Ah akku
2-3 napon belül
Érdeklődés
DUT130RTE - 18V LXT Li-ion BL 165mm 2 seb keverőgép 2x5.0Ah akku
52,362Ft
Nettó ár:41,230Ft
352,890Ft
Nettó ár:277,866Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
613,980Ft
Nettó ár:483,449Ft
161,900Ft
Nettó ár:127,480Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 2 sebességes (0350 & 01.300 1/perc)
- csúszásmentes markolat
- 650W teljesítmény
- befogás M8
- lágyindítás
- szénkefementes motor
- 140G50-6 markolat
- 265220-5 M8x18 csavar
- 326649-1 szár tartó
- 458814-5 védőburkolat
- 781006-4 SW13 kulcs
- 781010-3 2db szerelőkulcs
- A-43692 165mm keverőfej
- A-43751 rozsdamentes keverőszár
| akkumulátor | 18V LXT |
| folyamatos használat (5,0Ah) | 25 perc (165mm keverő - 4l festék - 2seb) |
| Befogás típusa | M14 |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 650W |
| 1 fokozat | 0-350 |
| 2 fokozat | 0-1300 |
| átmérő | 165mm |
| méret (h*sz*m) | 320x89x231mm (keverőszár nélkül) |
| súly | 2,5-2,8kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 74 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |