DUR193Z - 18V LXT Li-ion szegélynyíró Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DUR193Z - 18V LXT Li-ion szegélynyíró Z
134,899Ft
Nettó ár:106,220Ft
148,900Ft
Nettó ár:117,244Ft
95,900Ft
Nettó ár:75,512Ft
111,900Ft
Nettó ár:88,110Ft
169,901Ft
Nettó ár:133,780Ft
149,901Ft
Nettó ár:118,032Ft
69,900Ft
Nettó ár:55,039Ft
89,899Ft
Nettó ár:70,787Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- állítható teleszkópos szárral 1248 mm és 1436 mm között
- 5 pozícióban állítható dölésszögű vágófej az optimális vágási pozícióért
- kényelmesebben zárható/kioldható mint a DUR181
- 1.65 mmes négylevelű damillal szerelve
- a zajszint 5 dB(A)vel csökkent a DUR181hez képest
- 25 perc működési idő egyetlen töltéssel BL1830B használatával
- a motor 7800 ford./perc fordulatszámmal gyorsabb vágást tesz lehetővé
- a kompakt méret ideális a vágáshoz és a precíz szegélyezéshez 180 fokban elforgatható fejnek köszönteően élvágóvá alakítható 260 mmes vágási szélességgel
- könnyen betölthető damilfej a nagyobb felhasználói kényelem érdekében beépített reteszelő kar a kezelő kényelméért az akkumulátor kapacitásra figyelmeztető rendszer felkapcsolja a visszajelző lámpát és automatikusan leállítja a motort
- az akkumulátorvédő áramkör véd a túlterheléstől a túlmerüléstől és a túlmelegedéstől
- vállszíj a kezelő kényelméért
- nulla károsanyagkibocsátás és csökkentett karbantartás nincs szükség gázra vagy olajra
- alacsony zajszint lakott területen és közterületen történő használatra alkalmas
- az extrém védelmi technológiát (XPT) úgy tervezték
- hogy javítsa a por és vízállóságot a zord körülmények közötti működéshez
Leszállított tartozékok :
- 191Y39-5 - damilfej DUR193-hoz 1.6mm-es négylevelű
- 127508-0 - vállpánt szegélynyíróhoz
- akkumulátort és töltőt nem tartalmaz!
Műszaki adatok:
| akkumulátor | 18V LXT |
| folyamatos használat (3,0Ah) | 25 perc |
| teljesítmény | 280 W |
| üresjárati fordulatszám | 7800 ford/perc |
| vágásszélesség | 26 cm |
| méret (h*sz*m) | 1198-1387 x 265 x 358 mm |
| súly | 2,3-2,6 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 73,2 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 83,1 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |