DUR191UZX3 - 18V LXT Li-ion BL osztott tengelyű fűkasza Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DUR191UZX3 - 18V LXT Li-ion BL osztott tengelyű fűkasza Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- az elődmodell DUR187hez képest könnyebb azonos teljesítmény mellett
- egy védőburkolat damilfejhez vágókéshez
- szerszámmentes fej csere
- felcsavarodásgátló burkolat
- puha ergonómikus markolat
- kényelmes vállpánt
- ADT automatikus sebesség szabályozás állítja be a megfelelő sebességet és nyomatékot használat közben
- AFT az aktív visszacsatolás érzékelő technológia kikapcsolja a motort ha a forgás hirtelen megáll
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munka körülmények között
- BL szénkefementes motor
- konstans sebességszabályozás
- 3 sebesség fokozat 3500/5000/6000 fordulat/perc
- elektromos fék
- lágyindítás
- 125520-4 vállpánt karabínerrel
- 198893-8 damilfej
- 831304-7 tartozék zsák
- akkumulátor és töltő nélkül
| akkumulátor | 18V LXT |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 240 W |
| üresjárati fordulatszám | 3500 - 6000 1/perc |
| vágásszélesség | 30 cm |
| tengelyméret | M10x1.25LH |
| méret (h*sz*m) | 1836 x 610 x 473 mm |
| súly | 3,4-3,7 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 74 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 87,1 |
| tűrés (K) dB(A): | 1,9 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 0,9 |