DUP362Z - 2x18V LXT Li-ion metszőolló Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DUP362Z - 2x18V LXT Li-ion metszőolló Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- nagyobb nyomaték és vágásteljesítmény a DUP361hez képest
- 18V megoldás a hálózati helyett
- 2db 18V LXT akkumulátorral működik
- hasonlóan sima kezelés mint a kézi ollóknál
- extra éles Japán kovácsolt penge
- egyérintéses penge nyitás állítás
- ergonómiailag tervezett markolat
- kényelmes hátizsák heveder
- külön kapcsoló doboz a ki és bekapcsoláshoz
- ANDROID alkalmazással rögzíhető és böngészhető a használati statisztika
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munka körülmények között
- keskeny kialakítással könnyen lehet szűk helyeken is irányítani
- a leszállított karpánt és a kábeltartó megelőzi az esetleges kábel összegabalyodást
- az akkumulátor túlterhelés tülmerítés túlhevülés elleni védelemmel rendelkezik
- akkumulátor és töltő nélkül szállítva
- 199168-8 olló készlet
- 831284-7 szerszámtáska
- 154511-8 vezetéktartó
- 161377-9 hátizsák heveder
- 161379-5 oldalsó tartó
- 166062-9 karpánt
- 182470-6 gépolaj
- 661445-3 összekötő kábel
- 794530-8 gyémántreszelő
- 782212-4 13-as dugókulcs
- 783021-4 imbuszkulcs 1.5
- 783202-0 imbuszkulcs 4
- 783214-3 imbuszkulcs 2
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| folyamatos használat (5,0Ah) | 71000 vágás |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 200W |
| max faágvastagság | 33mm |
| max ollónyitás | 54mm |
| nyírási nyomaték | 250N |
| méret (h*sz*m) | 305x43x106mm |
| súly | 0,77-0,82kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 70 |
| tűrés (K) dB(A): | 1,4 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |