DUN500WZ - 18V LXT Li-ion BL magassági sövényvágó 50cm Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DUN500WZ - 18V LXT Li-ion BL magassági sövényvágó 50cm Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- optimális ívelt penge a sima vágásokhoz
- nagy teljesítményű BL motor
- 3 sebesség a különböző munkálatokhoz
- magas/közepes/alacsony sebességi fokozatok
- fordított forgásirányú rendszer megszabadítja a pengét a beragadt ágaktól
- állítható szögű sövényvágó fej
- összecsukható a könnyebb tárolás érdekében
| akkumulátor | 18V LXT |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 520W |
| üresjárati fordulatszám (seb 1) | 0-2000 ford/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 2) | 0-3600 ford/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 3) | 0-4400 ford/perc |
| láncvezető hossza | 50cm |
| max faágvastagság | 23,5 mm |
| méret (h*sz*m) | 2115x97x137 mm |
| súly | 3,9-4,3kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 81,5 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 4,7/2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |