DUM111SYX - 18V LXT Li-ion sövényvágó fűnyíró olló
2-3 napon belül
Érdeklődés
DUM111SYX - 18V LXT Li-ion sövényvágó fűnyíró olló
115,900Ft
Nettó ár:91,260Ft
76,900Ft
Nettó ár:60,551Ft
79,900Ft
Nettó ár:62,913Ft
42,060Ft
Nettó ár:33,118Ft
129,899Ft
Nettó ár:102,283Ft
179,899Ft
Nettó ár:141,653Ft
209,899Ft
Nettó ár:165,275Ft
129,899Ft
Nettó ár:102,283Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 18V LXT Liion 2 az 1ben sövényvágó és fűnyíró olló
- 11 cm vágási szélesség
- strapabíró fűnyíró kés
- 20 cmes sövényvágó feltét a gyári tartozékok részeként
- ergonómikus gumírozott markolat a biztos fogásért
- akár 220 perces üzemidő az 5Ahs akksival
- 3 fokozatú magasságállítási lehetőség
- kettős vágópenge a hatékonyabb és gyorsabb vágásért
- szerszámmentes vágófeltét csere
- kompakt és könnyű dizájn
- az akkumulátort védőáramkör védi a túlterheléstől a túltöltéstől és a túlmelegedéstől
- mindkét oldalról elérhető biztonsági retesznek köszönhetően minimális az esélye a véletlen indításoknak
- az akasztólyuk elhelyezkedésének köszönhetően könnyen a falra akasztható
- az opcionális hosszabbító nyéllel akár szegélynyíróként is használhatjuk
- 191N23-4 - fűnyírókés feltét
- 191N24-2 - sövényvágó feltét
- 413885-9 - fűnyírókés védőburkolat
- 458342-0 - sövényvágó védőburkolat
- 413429-5 - forgácsfogó
- 196235-0 - BL1815N LXT 18V 1.5Ah akkumulátor
- 450128-8 - akkufedél
- 194533-6 - DC18SD LXT akkumulátor töltő
| akkumulátor | 18V LXT |
| folyamatos használat (5,0Ah) | 220 perc |
| Folyamatos használat (1,5Ah) | 67 perc |
| vágásszélesség | 110 mm |
| vágásmagasság | 15-20-25 mm |
| löketszám | 2500 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 330x120x130 mm |
| súly | 1,6 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 70 |
| tűrés (K) dB(A): | 1,9 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |