DUH754SRG - 18V LXT Li-ion BL oldalmarkolatos sövényvágó 75cm 1x6,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DUH754SRG - 18V LXT Li-ion BL oldalmarkolatos sövényvágó 75cm 1x6,0Ah
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 18V LXT BL kefe nélküli akkumulátoros 75 cmes sövényvágó
- megbízható vágási teljesítmény hasonló a benzinmotoros sövénynyírók teljesítményéhez
- optimális pengeforma a sima vágás és a hosszú üzemidő érdekében
- az új háromélű vágófogakat úgy tervezték hogy könnyen elkapják és szilárdan tartsák a gallyakat
- az ívelt pengék csökkentik a súrlódási ellenállást az energiaveszteség visszaszorítása érdekében
- a terhelés nélküli folyamatos üzemidő teljes töltés esetén ugyanolyan vagy hosszabb mint egy teli tank esetében
- a nagy teljesítmény és a könnyű manőverezhetőség kiváló egyensúlyát egy 18 Vos LXT akkumulátor áramforrásként való felhasználásával sikerült elérni
- kettős működésű kapcsoló a nagyobb biztonság érdekében
- a BL motor 4400 fordulat/perc sebességet biztosít a gyorsabb vágás érdekében
- változtatható 3 sebességfokozat (magas: 04400 / közepes: 03600 / alacsony: 02000 ford/p)
- állandó fordulatszámszabályozás terhelés alatt is állandó sebességet tart fenn
- fordított forgási rendszer kiszabadítja a pengét beszorulás esetén
- alacsony vibráció: a négy részhez használt öt gumicsillapítónak köszönhetően (két csillapító elöl egyegy csillapító a felső a bal és a jobb oldalon). 75 cmes penge nagyobb vágási kapacitást biztosít a puha markolat kényelmes és biztos fogást biztosít elektromos fék a nagyobb termelékenység és a kezelő biztonsága érdekében az akkumulátorvédő áramkör véd a túlterheléstől a túlmerüléstől és a túlmelegedéstől vezeték nélküli az azonnali indításért nulla károsanyagkibocsátásért és kevesebb karbantartásért
- az extrém védelmi technológiát (XPT) úgy tervezték hogy javítsa a por és vízállóságot a zord körülmények közötti működéshez
- 197422-4 - 1 db BL1860 akkumulátor
- 195584-2 - DC18RC töltő
- 412769-8 - Késvédő burkolat
- 131D34-9 - Forgácsfogó
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| folyamatos használat (PDC01) | 65 perc |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 520W |
| üresjárati fordulatszám (seb 1) | 0-2000 ford/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 2) | 0-3600 ford/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 3) | 0-4400 ford/perc |
| láncvezető hossza | 75cm |
| vágásvastagság | 23,5mm |
| méret (h*sz*m) | 1280x282x143mm |
| súly | 3,4-3,9kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 80,6 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 91,6 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |