DUH602RT - 18V LXT Li-ion BL sövényvágó 60cm 1x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DUH602RT - 18V LXT Li-ion BL sövényvágó 60cm 1x5,0Ah
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- a Benzinmotoros sövényvágók teljesítményét nyújtja
- alacsony súly könnyebb munkavégzés
- kétlépcsős biztonsági indítás
- BL szénkefementes motor magas 4400 fordulatszámmal
- három sebességfokozat
- állandó fordulatszám terhelés alatt
- visszafelé irányú vágás (beakadás egyszerű megszüntetése)
- Elektromos fék
- XPT extrém védelmi technológia amely fokozott por és cseppállóségot biztosít nehéz munka körülmények között
- 632F15-1 1db BL1850 akkumulátor
- 195584-2 DC18RC gyorstöltő
- 458414-1 védőburkolat
- AL00000147 védőszemüveg
| akkumulátor | 18V LXT |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 520W |
| üresjárati fordulatszám (seb 1) | 0-2000 ford/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 2) | 0-3600 ford/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 3) | 0-4400 ford/perc |
| láncvezető hossza | 60cm |
| vágásvastagság | 21,5mm |
| méret (h*sz*m) | 1221x225x192mm |
| súly | 3,7kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 82 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 87 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |