DUB363PT2V - 2x18V LXT Li-ion BL légseprű 1,15Le 13,4m3/p 2x5,0Ah+DT
2-3 napon belül
Érdeklődés
DUB363PT2V - 2x18V LXT Li-ion BL légseprű 1,15Le 13,4m3/p 2x5,0Ah+DT
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- használható légseprűként és lombszívóként is
- alkalmas falevelek felszívására
- az üzemidő a fokozat választás függvényében 630perc közötti 5.0Ah akkumulátor használatával
- 3 állású 10cmrel állítható hosszú cső
- 72mm átmérőjű cső a DUB362 tartozékaival használható
- 65m/s Levegősebesség 13.4m3/perc légszállítás a professzionális felhasználáshoz
- kapcsolóval állítható sebesség
- választótárcsával szabályozható sebesség tartomány
- konstans sebesség szabályozás
- lángyindítás
- a felszívott anyagot felaprítja mielőtt az a gyűjtőzsákba kerülne
- az alacsony zajterhelésnek köszönhetően ideális lakóövezetekben
- vállpánttal szállítva
- biztonsági kapcsoló nem indítja a motort amíg a szívócső és a ventilátor fedél nincs megfelelően rögzítve
- a gyűjtőzsák zipzárral nyitható az egyszerű ürítés miatt
- 2db 632F15-1 BL1850B akkumulátor
- 196933-6 DC18RD duplaportos gyorstöltő
- 191E19-1 lombszívó készlet 50L zsákkal
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| motor | BL szénkefementes |
| üresjárati fordulatszám | 0 - 7850 1/perc |
| légmennyiség | 0-858 m3/h |
| levegő sebesség | 234km/h |
| szívóerő | 3,2kPa |
| méret (h*sz*m) | 737/786/836x193x415mm |
| súly | 4,5-6,6kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 94,9 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 84,8 |
| tűrés (K) dB(A): | 0,3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |