DUA300Z - 2x18V LXT Li-ion BL 30cm magassági ágvágó h: 2238mm
2-3 napon belül
Érdeklődés
DUA300Z - 2x18V LXT Li-ion BL 30cm magassági ágvágó h: 2238mm
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- LXT Liion 2x18V technológia
- a nagyteljesítményű BL szénkefe nélküli motor nagyobb teljesítményt nyújt a 30 köbcentis robbanómotoroknál
- kategóriájában a legmagasabb láncsebességgel
- a Torque boost mód rövid ideig megemeli a teljesítményt hogy a vastagabb ágakat is el tudjuk vele vágni
- a könnyített fűrészfej egyszerű manőverezhetőséget tesz lehetővé még a magasabb nehezen megközelíthető helyeken is
- magassági ágvágáshoz és gallyazáshoz tervezve
- a behúzódó olajsapkának köszönhetően minimális a fennakadás esélye
- az átlátszó olajtartályban könnyű nyomonkövetni az olajszintet
- integrált ághoroggal
- az akksivédő opcionálisan fogantyúként is használható
- AFT az aktív visszacsatolás érzékelő technológia kikapcsolja a motort ha a forgás hirtelen megáll
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munka körülmények között
- 165245-8 láncvezető
- 419288-5 védőtok
- 196740-7 lánc
- 782023-7 kulcs 13-16 mm
- 195923-6 láncélező
- 199897-3 lánckenő olaj
- 191K37-5 vállheveder
- akku és töltő nélkül szállítva!
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| teljesítmény | 1000W/1400W |
| láncvezető hossza | 30 cm |
| horony | 1,1/1,3 mm |
| láncsebesség | 0-20 m/s |
| méret (h*sz*m) | 2238x155x191 mm |
| súly | 6,1 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 93 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 103 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |