DTW700RTJ - 18V LXT Li-ion BL 700/1000Nm ütvecsavarbehajtó 1/2 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DTW700RTJ - 18V LXT Li-ion BL 700/1000Nm ütvecsavarbehajtó 1/2 2x5,0Ah
108,000Ft
Nettó ár:85,039Ft
142,470Ft
Nettó ár:112,181Ft
133,380Ft
Nettó ár:105,024Ft
196,290Ft
Nettó ár:154,559Ft
189,450Ft
Nettó ár:149,173Ft
297,540Ft
Nettó ár:234,283Ft
139,899Ft
Nettó ár:110,157Ft
27,870Ft
Nettó ár:21,945Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- a megnövelt forgási sebesség a DTW450 géphez képest nagyobb nyomaték elérését biztosítja
- 3 féle reakcióidejű automatikus leállítás mind behajtás mind kihajtás közben
- Reverse Rotation Auto Stop Mode a csavar lazításakor a lazítást követően a gép forgását és ütését 0.2 másodperc alatt leállítja ezzel megelőzi a csavar teljes letekerését (elvesztését)
- a kapcsoló kialakítása miatt kevésbé fárasztó azt tartani
- kompakt 170mmes hossz
- a dugókulcs C gyűrűvel rögzíthető
- BL motor 700Nm maximális nyomatékot tesz lehetővé
- 4 fokozatban állítható sebesség
- dupla LED világítás elő és utóvilágítással
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munka körülmények között
Leszállított tartozékok :
- 632F15-1 2db 18V 5.0Ah Li-ion akkumulátor BL1850B
- 195584-2 DC18RC akkumulátor töltő (gyors)
- 347723-2 rögzítő kampó
- 821551-8 MAKPAC koffer 396x296x210
- 837645-9 MAKPAC betét
Műszaki adatok:
| akkumulátor | 18V LXT |
| Befogás típusa | 1/2 külső négyszög |
| teljesítmény | 430W |
| Ütésszám | 0-2200/0-1900/0-1200/0-500 |
| max meghúzási nyomaték | 700Nm |
| max lazítási nyomaték | 1000Nm |
| standard csavar | M10 - M24 |
| nagy szakítószilárdságú csavar | M10 - M16 |
| méret (h*sz*m) | 170x81x276mm |
| súly | 2,7kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 94 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 105 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 19 |
| tűrés (K) m/s2: | 2 |