DTW300RTJ - 18V LXT Li-ion BL 330/580Nm ütvecsavarbehajtó 1/2 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DTW300RTJ - 18V LXT Li-ion BL 330/580Nm ütvecsavarbehajtó 1/2 2x5,0Ah
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- a megnövelt forgási sebesség a DTW285 géphez képest nagyobb nyomaték elérését biztosítja
- 3 féle reakcióidejű automatikus leállítás mind behajtás mind kihajtás közben
- Reverse Rotation Auto Stop Mode a csavar lazításakor a lazítást követően a gép forgását és ütését 0.2 másodperc alatt leállítja ezzel megelőzi a csavar teljes letekerését (elvesztését)
- a kapcsoló kialakítása miatt kevésbé fárasztó azt tartani
- kompakt 144mmes hossz
- a dugókulcs csappal rögzíthető
- BL motor 330Nm maximális nyomatékot tesz lehetővé
- 4 fokozatban állítható sebesség
- dupla LED világítás elő és utóvilágítással
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munka körülmények között
- foszforeszkáló gyűrű a motorházon
Leszállított tartozékok :
- 632F15-1 2db 18V 5.0Ah Li-ion akkumulátor BL1850B
- 195584-2 DC18RC akkumulátor töltő (gyors)
- 346317-0 rögzítő kampó
- 821550-0 MAKPAC koffer 396x296x157
- 835L10-8 MAKPAC betét
Műszaki adatok:
| akkumulátor | 18V LXT |
| Befogás típusa | 1/2 külső négyszög |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 420W |
| Ütésszám | 0-4.000/0-3.400/0-2.600/0-1.800 |
| max meghúzási nyomaték | 330Nm |
| max lazítási nyomaték | 580Nm |
| standard csavar | M10 - M20 |
| nagy szakítószilárdságú csavar | M10 - M16 |
| méret (h*sz*m) | 144x81x246mm |
| súly | 1,5-1,8kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 97 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 108 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 12,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |