DTW181Z - 18V LXT Li-ion BL 210Nm ütvecsavarbehajtó 1/2 Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DTW181Z - 18V LXT Li-ion BL 210Nm ütvecsavarbehajtó 1/2 Z
108,000Ft
Nettó ár:85,039Ft
142,470Ft
Nettó ár:112,181Ft
133,380Ft
Nettó ár:105,024Ft
196,290Ft
Nettó ár:154,559Ft
189,450Ft
Nettó ár:149,173Ft
297,540Ft
Nettó ár:234,283Ft
139,899Ft
Nettó ár:110,157Ft
27,870Ft
Nettó ár:21,945Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 210Nm nyomaték a kompakt kategóriában
- RRAS mód: a csavar lazításakor a lazítást követően a gép forgását és ütését 0.2 másodperc alatt leállítja ezzel megelőzi a csavar teljes letekerését
- BL szénkefementes motor
- 151mm hossz
- LED fény
- 346317-0 kampó
- akkumulátor és töltő nélkül
| akkumulátor | 18V LXT |
| Befogás típusa | 1/2 külső négyszög |
| motor | BL szénkefementes |
| üresjárati fordulatszám (seb 1) | 0 - 2400 / 1300 |
| max meghúzási nyomaték | 210Nm |
| standard csavar | M8-M16 |
| nagy szakítószilárdságú csavar | M6-M12 |
| méret (h*sz*m) | 151x79x218mm |
| súly | 1,2-1,5kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 95 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 106 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 10,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |