DTW1001Z - 18V LXT Li-ion BL 1050/1700Nm ütvecsavarbehajtó 3/4 Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DTW1001Z - 18V LXT Li-ion BL 1050/1700Nm ütvecsavarbehajtó 3/4 Z
108,000Ft
Nettó ár:85,039Ft
142,470Ft
Nettó ár:112,181Ft
133,380Ft
Nettó ár:105,024Ft
196,290Ft
Nettó ár:154,559Ft
189,450Ft
Nettó ár:149,173Ft
297,540Ft
Nettó ár:234,283Ft
139,899Ft
Nettó ár:110,157Ft
27,870Ft
Nettó ár:21,945Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- BL (szénkefe nélküli) motorral
- Akkumulátor töltöttség kijelző
- elektronikus 3 állású ütőerő kiválasztás
- dupla LED fény elő és utánvilágítási funkcióval
| akkumulátor | 18V LXT |
| Befogás típusa | 3/4 külső négyszög |
| motor | BL szénkefementes |
| Ütésszám | 0 - 1.800 / 2.000 / 2.200 1/perc |
| max meghúzási nyomaték | 1050Nm |
| max lazítási nyomaték | 1700Nm |
| méret (h*sz*m) | 229 x 91 x 289 mm |
| súly | 3,4 kg |