DTD172Z - 18V LXT Li-ion BL 180Nm ütvecsavarbehajtó 1/4 Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DTD172Z - 18V LXT Li-ion BL 180Nm ütvecsavarbehajtó 1/4 Z
108,000Ft
Nettó ár:85,039Ft
142,470Ft
Nettó ár:112,181Ft
133,380Ft
Nettó ár:105,024Ft
196,290Ft
Nettó ár:154,559Ft
189,450Ft
Nettó ár:149,173Ft
297,540Ft
Nettó ár:234,283Ft
139,899Ft
Nettó ár:110,157Ft
27,870Ft
Nettó ár:21,945Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 18V LXT BL kefe nélküli akkus fa/csavar/T módú 180 Nm ütvecsavarbehajtó
- a DTD171nél keskenyebb fej lehetővé teszi a szűk helyeken való könnyű csavarozást
- kisebb méretű szerszámtest a kisebb vezérlőáramkörnek köszönhetően
- kompakt rövidebb kialakítás 114 mmes teljes hosszúsággal amelyet újratervezett kisebb alkatrészek felhasználásával érünk el
- a világítás mód alkalmassá teszi a DTD172t hogy sötét munkaterületeken praktikus világításként használja
- bit holtjátékot csökkentő szerkezet az üllő biztonságos rögzítéséhez két golyóscsapágyat alkalmaztunk a bit mozgásának csökkentése érdekében
- egymozdulatos bit behelyezés a csökkentett ellenállás lehetővé teszi a bitek könnyebb behelyezését
- kétoldalt LED lámpák világítják meg a munkaterületet a jobb láthatóság érdekében
- fa/csavar/Tmód (1 és 2)/max/kemény/közepes/lágy mód többféle alkalmazáshoz
- újratervezett üzemmódválasztó kapcsoló az egykezes üzemmódválasztáshoz
- a BL motor elektronikus vezérlésű hogy optimalizálja az akkumulátor energiafelhasználását a hosszabb üzemidő érdekében
- az extrém védelmi technológiát (XPT) úgy tervezték hogy javítsa a por és vízállóságot a zord körülmények közötti működéshez
- a foszforeszkáló védőburkolatrész sötét helyeken kéken világít
- az akkumulátorvédő áramkör véd a túlterheléstől a túlmerüléstől és a túlmelegedéstől
- elektromos fék a maximális termelékenység érdekében
- 346449-3 akasztó kampó
- koffer akkumulátor és töltö nélkül
| akkumulátor | 18V LXT |
| Befogás típusa | 1/4 belső hatszög |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 290W |
| max meghúzási nyomaték | 180Nm |
| standard csavar | M5-M16 |
| nagy szakítószilárdságú csavar | M5-M14 |
| méret (h*sz*m) | 114x81x189mm |
| súly | 1,2kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 97 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 108 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 13,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |