DTD152RTJ - 18V LXT Li-ion 165nm ütvecsavarbehajtó 1/4 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DTD152RTJ - 18V LXT Li-ion 165nm ütvecsavarbehajtó 1/4 2x5,0Ah
108,000Ft
Nettó ár:85,039Ft
142,470Ft
Nettó ár:112,181Ft
133,380Ft
Nettó ár:105,024Ft
196,290Ft
Nettó ár:154,559Ft
189,450Ft
Nettó ár:149,173Ft
297,540Ft
Nettó ár:234,283Ft
27,870Ft
Nettó ár:21,945Ft
169,901Ft
Nettó ár:133,780Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- kompakt felépítés
- gumírozott markolat
- Twin LED elő és után világítási funkcióval
- 4 pólusú DC motor
- magas fordulatszám 2
- 900 1/perc
- motorfék
- forgásirány váltás
- túlterhelés elleni akkumulátor védelem
- 821550-0 MAKPAC koffer 396x296x157
- 837670-0 MAKPAC betét
- 197280-8 18V 5.0Ah Li-ion akkumulátor BL1850
- 195584-2 T1 DC18RC akkumulátor töltő
- 266622-8 csavar M4X12
- 346317-0 akasztófül
| akkumulátor | 18V LXT |
| Befogás típusa | 1/4 belső hatszög |
| Ütésszám | 0 - 3.500 1/perc |
| üresjárati fordulatszám | 0 - 2.900 1/perc |
| max meghúzási nyomaték | 165Nm |
| standard csavar | M5 - M16 |
| méret (h*sz*m) | 137x79x238mm |
| súly | 1,3kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 93 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 104 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 10,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |