DSL801RTEU - 18V LXT Li-ion BL AWS 225mm falcsiszoló Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DSL801RTEU - 18V LXT Li-ion BL AWS 225mm falcsiszoló Z
182,340Ft
Nettó ár:143,575Ft
198,810Ft
Nettó ár:156,543Ft
213,210Ft
Nettó ár:167,882Ft
149,899Ft
Nettó ár:118,031Ft
49,900Ft
Nettó ár:39,291Ft
64,900Ft
Nettó ár:51,102Ft
99,899Ft
Nettó ár:78,661Ft
159,901Ft
Nettó ár:125,906Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 18V LXT BL AWS 225 mm akkumulátoros falcsiszoló
- az újratervezett elszívó rendszer minimalizálja a szálló por mennyiségét
- konstans sebességszabályozással egyenletes munkavégzés érhető el
- változtatható hosszúságú teleszkópos nyél: 11201540 mm
- az erőteljes BL motor 10001800 1/perces fordulattal dolgozik
- a Soft start funkciónak köszönhetően nem ugrik el indításkor a fej
- tépőzáras csiszolópapírhoz tervezve
- reteszelhető ravasz a folyamatos munkavégzéshez
- az akkumulátort védőáramkör védi a túlterheléstől a túltöltéstől és a túlmelegedéstől
- AWS Autostart Wireless System (automatikus vezetéknélküli rendszer) BLUETOOTH összeköttetést biztosít a gép és megfelelő porszívó között
- XPT (eXtreme Protection Technology) extrém védelmi technológia fokozott por és cseppállóságot biztosít nehéz munka körülmények között
- B-68404 - 225 mm csiszolópapír
- 783217-7 - 5-ös imbuszkulcs
- 195638-5 - hordtáska
- 835B53-0 - belső tálca
- 450128-8 - akkufedél
- 195584-2 - DC18RC LXT 14.4-18V gyorstöltő
- 197280-8 - BL1850B LXT 18V 5Ah akkumulátor 2 db
| akkumulátor | 18V LXT |
| folyamatos használat (5,0Ah) | 35 perc |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 260W |
| üresjárati fordulatszám | 1000 - 1800 1/perc |
| átmérő | 210 mm |
| csiszolópapír méret | 225 mm |
| méret (h*sz*m) | 1120-1540x278x273 mm |
| súly | 4,6 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 75 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |