DSC250RT - 18V LXT Li-ion BL 10-25mm menetesszár vágó 1x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DSC250RT - 18V LXT Li-ion BL 10-25mm menetesszár vágó 1x5,0Ah
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- ideális menetesszár és betonacél vágására
- finom élvágás: a betonacél a függőleges és vízszintes rácsok sarkától 3.5mmrel vágható
- menetesszár vágása a talajtól/felülettől 3.5mmre
- a menetesszárra az anyát sorja eltávolítás nélkül fel lehet tekerni
- ADT (automatikus nyomaték szabályzás technológia) automatikusan szabályozza a sebességet és a nyomatékot a működés során
- az elektronikusan szabályozott BL motor energiafelhasználása akár 50%kal nagyobb használati időt eredményez töltésenként
- a BL motor csöndesebben és hatékonyabban működik ezáltal hosszabb élettartamot ér el
- 3 pozícióban felszerelhető markolat
- a felületkezelt burkolat megelőzi a felület kopását
- a jól látható nagy igénybevételnek kitett fluoreszkáló vezető 90 °ban tartja a munkadarabot a vágókéshez és segíti a sima vágást
- szikramentes vágás
- a gép alján elhelyezett fémhálós burkolatok úgy lettek kialakítva hogy megakadályozzák a törmelék bejutását a motorba
- Max 50db 25mmes rúd vágása 5.0Ah LXT akkumulátorral
- Max 90db 19mmes rúd vágása 5.0Ah LXT akkumulátorral
- Max 130db 16mmes rúd vágása 5.0Ah LXT akkumulátorral
- Max 200db 13mmes rúd vágása 5.0Ah LXT akkumulátorral
- 1db BL1850B 18V 5.0Ah akkumulátor
- DC18RC töltő
- koffer
| akkumulátor | 18V LXT |
| motor | BL szénkefementes |
| üresjárati fordulatszám | 2200 f/perc |
| tárcsaátmérő | 110mm |
| vágás mélység | 10 - 25 mm (3/8 - 1) |
| méret (h*sz*m) | 471x137x139mm |
| súly | 3,9kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 78 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |