DS4012 - 750W 13mm fúró-keverőgép 0-600f/p kétirány
2-3 napon belül
Érdeklődés
DS4012 - 750W 13mm fúró-keverőgép 0-600f/p kétirány
768,330Ft
Nettó ár:604,984Ft
315,450Ft
Nettó ár:248,386Ft
357,030Ft
Nettó ár:281,126Ft
237,870Ft
Nettó ár:187,299Ft
190,260Ft
Nettó ár:149,811Ft
208,170Ft
Nettó ár:163,913Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- alumínium hajtóműház
- fordulatszám szabályozás
- forgásirányváltás
- gumírozott markolat
- biztonsági nyomatékhatároló kuplung
- fogaskoszorús tokmány
- kialakítása miatt tökéletesen alkalmas keverőszár használatára is
| tokmány | 13 mm |
| fúrásteljesítmény acélban | 13 mm |
| fúrásteljesítmény fában | 36 mm |
| teljesítmény | 750 W |
| üresjárati fordulatszám | 0-600 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 340 x 83 x 391 mm |
| súly | 2,8 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 81 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 92 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |