DS4011 - 750W 13mm fúró-keverőgép 600f/p kétirányú
2-3 napon belül
Érdeklődés
DS4011 - 750W 13mm fúró-keverőgép 600f/p kétirányú
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Alumínium hajtóműház
- Fix fordulatszám
- Forgásirányváltás
- Rögzíthető kapcsoló
- Gumírozott markolat
- Biztonsági nyomatékhatároló kuplung
- Fogaskoszorús tokmány
- Kialakítása miatt tökéletesen alkalmas keverőszár használatára is
- Tokmánykulcs (763441-8)
- Oldalmarkolat (152492-0)
| tokmány | 13 mm |
| fúrásteljesítmény acélban | 13 mm |
| fúrásteljesítmény fában | 36 mm |
| teljesítmény | 750 W |
| üresjárati fordulatszám | 600 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 340 x 83 x 401 mm |
| súly | 2,8 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 81 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 92 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |