DS36DA-BASIC-HSC - Akkus fúró-csav. MV BASIC HSC
2-3 napon belül
Érdeklődés
DS36DA-BASIC-HSC - Akkus fúró-csav. MV BASIC HSC
101,900Ft
Nettó ár: 80,236Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Max. furat: gépcsavar | 6 mm |
| Max. furat: facsavar | 12x100 mm |
| Befogás | 1.5 – 13mm gyorstokmány |
| Max. furat: lágyacél | 16 mm |
| Max. furat: puhafa | 102m |
| Akkufeszültség | 36 V |
| Üresjárati fordulatszám (magas) | 0 – 2,100/min. |
| Üresjárati fordulatszám (alacsony) | 0 – 500/min. |
| Max. nyomaték (kemény) | 138Nm |
| Max. nyomaték (lágy) | 64Nm |
| Teljes hossz | 204 mm |
| Tömeg | 2.7kg |