DS18DSDL-BASIC - Akkus fúró-csavarozó BASIC
2-3 napon belül
Érdeklődés
DS18DSDL-BASIC - Akkus fúró-csavarozó BASIC
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Furat fában/acélban | 65 / 13 mm |
| Facsavar mérete | 8x100 mm |
| Gépcsavar mérete | 6 mm |
| Tokmányméret | 13 mm |
| Üresjárati fordulatszám | 0-350 / 0-1600/min |
| Nyomaték tartomány | 2-8 Nm |
| Max. forgatónyomaték | 92 Nm |
| Gép tömege | 2,1 kg |