DS18DF-1,5AH - Akkus fúró-csavarozó 1,5Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DS18DF-1,5AH - Akkus fúró-csavarozó 1,5Ah
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Akkufeszültség | 18 V |
| Max. facsavar méret | 6,8 x 50 mm |
| Max. furat lágyacél (1,6mm vtg.) | 13 mm |
| Max. furat Fa (18mmvtg) | 36 mm |
| Nyomaték | 53 Nm |
| Tokmány | 0 - 13 mm |
| Üresjárati fordulatszám (magas) | 0 - 1250/min |
| Üresjárati fordulatszám (alacsony) | 0 - 450/min/min |
| LED lámpa | van |
| Teljes hossz | 213 mm |
| Tömeg | 1,7 kg |