DS18DD-3AH - Akkus fúró-csavarozó 3Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DS18DD-3AH - Akkus fúró-csavarozó 3Ah
233,460Ft
Nettó ár:183,827Ft
241,920Ft
Nettó ár:190,488Ft
303,030Ft
Nettó ár:238,606Ft
682,020Ft
Nettó ár:537,024Ft
714,150Ft
Nettó ár:562,323Ft
745,740Ft
Nettó ár:587,197Ft
359,460Ft
Nettó ár:283,039Ft
359,460Ft
Nettó ár:283,039Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Gépcsavar | 6 mm |
| Facsavar mérete | 6mm x 75mm |
| Lágyacél (1,6mm vtg.) | 13 mm |
| Fa (18mmvtg) | 36 mm |
| Kemény nyomaték | 55 Nm |
| Lágy nyomaték | 26 Nm |
| Tokmány | 2 -13 mm |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Üresjárati fordulatszám (magas) | 0 - 1,700/min |
| Üresjárati fordulatszám (alacsony) | 0 - 440/min |
| LED lámpa | van |
| Teljes hossz | 157 mm |
| Tömeg (BSL1815 / BSL1830C akkuval) | 1,2 kg |
| Tömeg (BSL1850C akkuval) | 1,4 kg |
| Leszállított tartozékok | 3 AH akku és töltő |