DS18DBSL-3x5AH-koffer - Akkus fúró-csavarozó 3x5,0Ah koffer
2-3 napon belül
Érdeklődés
DS18DBSL-3x5AH-koffer - Akkus fúró-csavarozó 3x5,0Ah koffer
158,900Ft
Nettó ár: 125,118Ft
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Max. furat (puhafa) | 50 mm |
| Max. csavarméret (facsavar) | 58 x 100 mm |
| Max. csavarméret (gépcsavar) | 6 mm |
| Üresjárati fordulatszám magas | 0 - 1800/min |
| Üresjárati fordulatszám alacsony | 0 - 400/min |
| Max. forgatónyomaték | 40 / 70 Nm |
| Tokmányméret | 13 mm |
| Akku típusa | Li-ion (csúszótalpas) 18,0 V |
| Gép tömege | 1,6 kg |