DS18DA-KOFFER - &Akkus fúró-csavarozó 2,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DS18DA-KOFFER - &Akkus fúró-csavarozó 2,0Ah
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Üresjárati fordulatszám (magas) | 0 - 1400/min |
| Üresjárati fordulatszám (alacsony) | 0 - 350/min |
| Tokmány | 2 -13 mm |
| Akkufeszültség | 18 V |
| Fa (18mmvtg) | 36 mm |
| Kemény nyomaték | 50 Nm |
| Lágy nyomaték | 18 Nm |
| Lágyacél (1,6mm vtg.) | 13 mm |
| Gépcsavar | 6 mm |
| Facsavar mérete | 6mm x 75mm |
| LED lámpa | van |
| Teljes hossz | 173 mm |
| Tömeg | 1,3 kg |
| Leszállított tartozékok | 2,0 Ah akku és töltő, szerszámkoffer |