DS12DD-BASIC - Akkus fúró-csavarozó BASIC 38Nm
2-3 napon belül
Érdeklődés
DS12DD-BASIC - Akkus fúró-csavarozó BASIC 38Nm
3,640Ft
Nettó ár:2,866Ft
6,231Ft
Nettó ár:4,906Ft
12,720Ft
Nettó ár:10,016Ft
2,350Ft
Nettó ár:1,850Ft
14,729Ft
Nettó ár:11,598Ft
11,250Ft
Nettó ár:8,858Ft
5,850Ft
Nettó ár:4,606Ft
1,869Ft
Nettó ár:1,472Ft
| Tokmány | 0,8-10 mm |
| Furat acélban | 12 mm |
| Furat fában | 29 mm |
| Facsavar mérete | 5,8 x 45 mm |
| Gépcsavar mérete | 6 mm |
| Akkufeszültség | 2010.08.12 V |
| Kemény nyomaték | 38 Nm |
| Lágy nyomaték | 17 Nm |
| Nyomatékállítás | 0.6 - 4.0 Nm |
| Üresjárati fordulatszám (magas) | 0 - 1,700/min |
| Üresjárati fordulatszám (alacsony) | 0 - 440/min |
| Teljes hossz | 149mm |
| Gép tömege | 1,1 kg |