DRV250Z - 18V LXT Li-ion BL 2,4-6,4mm popszegecshúzó Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DRV250Z - 18V LXT Li-ion BL 2,4-6,4mm popszegecshúzó Z
52,362Ft
Nettó ár:41,230Ft
352,890Ft
Nettó ár:277,866Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
318,960Ft
Nettó ár:251,150Ft
613,980Ft
Nettó ár:483,449Ft
161,900Ft
Nettó ár:127,480Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 6.42.4 popszegecsekhez
- gyors működés
- szegecs megtartó funkció
- átlátszó tüske tartály
- BL motor 20kN húzóerőt képez
- Elektromos fék
- dupla LED világítás
- XPT
- 346317-0 rögzítókampó
- 199725-2 készlet 6.0 szegecshez
- 191C04-3 készlet 4.8 szegecshez
| akkumulátor | 18V LXT |
| folyamatos használat (6,0Ah) | 1900db |
| folyamatos használat (5,0Ah) | 1600db |
| folyamatos használat (2,0Ah) | 650db |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 360W |
| húzó erő | 20kN |
| löket | 30mm |
| szegecs méret | 2.4-6.4mm |
| méret (h*sz*m) | 323x80x287mm |
| súly | 2,1-2,4kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 74 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |