DRV150Z - 18V LXT Li-ion BL 2,4-4,8mm popszegecshúzó Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DRV150Z - 18V LXT Li-ion BL 2,4-4,8mm popszegecshúzó Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- 4.82.4 popszegecsekhez
- gyorsabb sebesség mint a DRV250 esetében
- szegecs megtartó funkció
- átlátszó tüske tartály
- BL motor 10kN húzóerőt képez
- Elektromos fék
- dupla LED világítás
- XPT
- 346317-0 rögzítókampó
- 191C04-2 készlet 4.0 szegecshez
- 199728-6 készlet 3.2 szegecshez
- 199729-4 készlet 2.4 szegecshez
| akkumulátor | 18V LXT |
| folyamatos használat (6,0Ah) | 2800db |
| folyamatos használat (5,0Ah) | 2300db |
| folyamatos használat (2,0Ah) | 950db |
| motor | BL szénkefementes |
| teljesítmény | 360W |
| húzó erő | 10kN |
| löket | 25mm |
| szegecs méret | 2.4-4.8mm |
| méret (h*sz*m) | 313x80x287mm |
| súly | 1,9-2,2kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 75 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |