DRT50RTJX2 - 18V LXT Li-ion BL kombinált marógép+Makpac koffer, 2x5,0Ah
2-3 napon belül
Érdeklődés
DRT50RTJX2 - 18V LXT Li-ion BL kombinált marógép+Makpac koffer, 2x5,0Ah
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- BL szénkefementes motor ugyanazt a teljesítményt nyújtja mint a hálózati gép
- könnyebb használat a kábel nem akadályozza a felhasználót
- a műanyag talp borítás védi a munkadarabot a sérüléstől
- 4 különböző talp csatlakoztatható: felsőmaróélmaródönthető talpoffszet talp
- kényelmesen elhelyezett sebesség szabályzó tárcsa
- beépített LED
- Makita porszívóhoz csatlakoztatható (opcionális tartozékkal)
- állandó fordulatszám szabályozás
- lágyindítás
- koffer
- akku
- töltő
- DC18RC gyorstöltő
- felsőmaró feltét
- dönthető talp
- görgős vezető
- párhuzamvezető
- 6mm-es szorítópatron
- 8mm-es szorítópatron
- 10mm-es másolóidom
- 22 és 13 mm-es szerelőkulcs
| akkumulátor | 18V LXT |
| Befogás típusa | 6 és 8mm |
| motor | BL szénkefe nélküli |
| üresjárati fordulatszám | 10 000 - 30 000 f/perc |
| felsőmarási kapacitás | 3,5mm |
| élmarási kapacitás | 4mm |
| méret (h*sz*m) | 134x89x226mm |
| súly | 1,8kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 78 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 4,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |