DPT353Z - 18V LXT Li-ion tűszegező d:0,6mm h:15-35mm Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DPT353Z - 18V LXT Li-ion tűszegező d:0,6mm h:15-35mm Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- a tovább fejlesztett kilövő szerkezetnek köszönhetően kisebb előtolás szükséges
- szerszámmentes mélységállítás
- üresen nem lő ezzel is védve a munkafelületet
- kompakt és ergonómikus design
- mindössze 2kg súly (akku nélkül)
- beépített LED fény
| akkumulátor | 18V LXT |
| szeg hossz (műanyag) | 15, 18, 25, 30, 35mm |
| szeg átmérő | 0,6mm |
| szeg típus | 23Ga |
| tárkapacitás | 120 |
| méret (h*sz*m) | 257x79x226mm |
| súly | 2,0kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 76 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |