DPO600ZX1 - 18V LXT Li-ion BL 150mm polírozógép Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DPO600ZX1 - 18V LXT Li-ion BL 150mm polírozógép Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- BL szénkefementes motor
- forgó mozgás mellett véletlenszerú mozgást végez elipszis pályán
- könnyebb vele szép felülelet elérni
- normál polírozógéphez képest jelentősen gyorsabb munkavégzés
- hologram mentes felület elérhető
- egyes üzemmód: normál a durva polírázoshoz
- kettes üzemmód: befejező mód
- választótárcsával állítható fordulatszám
- kétkezes kialakítás
- protektorok a gépen a fényezés védelméért
- újraindításgátló
- lágyindítás
- 144163-3 markolat
- 193288-0 150mm polírozótalp
- 197894-3 150mm szivacspolírozó
- 783203-8 5mm imbuszkulcs
- akkumulátor és töltő nélkül
| akkumulátor | 18V LXT |
| folyamatos használat (6,0Ah) | 30perc |
| motor | BL szénkefementes |
| excentrikus löket | 5.5mm |
| átmérő | 150mm |
| méret (h*sz*m) | 530x148x126mm |
| súly | 3,1-3,6kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 83 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 94 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 10 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |