DPB183Z - 18V LXT Li-ion BL szalagfűrész v: 66mm Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DPB183Z - 18V LXT Li-ion BL szalagfűrész v: 66mm Z
106,900Ft
Nettó ár:84,173Ft
169,901Ft
Nettó ár:133,780Ft
109,899Ft
Nettó ár:86,535Ft
119,899Ft
Nettó ár:94,409Ft
89,899Ft
Nettó ár:70,787Ft
439,900Ft
Nettó ár:346,378Ft
259,900Ft
Nettó ár:204,646Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- a szénkefementes motor 3.2m/s sebességet tesz lehetővé a gyors vágásért
- a magas szilárdságú aluminíumháznak köszönhetően stabil vágás
- a merev alumíniumöntvény keret és a fogaskerékház minimalizálja a szalag lecsúszását a kerékdobokról
- 66mmes vágás
- konstans elektronika tartja az egyenletesen a vágás sebességet
- választótárcsával szabályozható sebesség
- a rögzítő konzol megvédi a szerszámtestet az esetleges sérülésektől
- a drasztikusan csökkentett méret miatt szűk helyeken is elfér
- egyszerű szalag állítás
- dupla LED elő és utóvilágítással
- állítható állítótalp
- B-40559 5db fűrészszalag INOX 13x835mm Z18
- 783202-0 imbuszkulcs 4
- akkumulátort és töltőt nem tartalmaz
| akkumulátor | 18V LXT |
| motor | BL - szénkefementes |
| teljesítmény | 490W |
| szalagsebesség | 0-3,2m/s |
| vágáskapacitás | 66mm |
| szalagméret | 835x13x0,5mm |
| méret (h*sz*m) | 392x174x242mm |
| súly | 3,6-3,9kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 80 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |