DPB182Z - 18V LXT Li-ion szalagfűrész v: 64mm Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DPB182Z - 18V LXT Li-ion szalagfűrész v: 64mm Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- stabil vágás a merev alumíniumszerkezet miatt
- a merev kialakítás megakadályozza a szalag lecsúszását
- a szalag megcsúszását az emelkedő feszítő erő gátolja
- egyszerű csavaros szalag állítás
- 3.2m/s sebesség a gyorsabb vágásért
- 64mm vágáskapacitás amely kiválóan alkalmas vezetékek Unistrut® rézcső menetesszár zártszelvény vágására
- kompakt és könnyű kialakítás
- szerszámmentes szalagcsere
- LED világítással
- állítható munkadarab határoló
- a védőburkolat a vágásterületen kívül eltakarja a szalagot
- 1db fűrészszalag
- 783202-0 imbuszkulcs 4
- koffert akkumulátort és töltőt nem tartalmaz
| akkumulátor | 18V LXT |
| teljesítmény | 350W |
| szalagsebesség | 3,2m/s |
| vágáskapacitás | 64mm |
| szalagméret | 835x13x0,5mm |
| méret (h*sz*m) | 477x197x229mm |
| súly | 3,8-4,1kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 79 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |