DP4010 - 720W 1,5-13mm fúrógép 2 seb.
2-3 napon belül
Érdeklődés
DP4010 - 720W 1,5-13mm fúrógép 2 seb.
768,330Ft
Nettó ár:604,984Ft
315,450Ft
Nettó ár:248,386Ft
357,030Ft
Nettó ár:281,126Ft
237,870Ft
Nettó ár:187,299Ft
190,260Ft
Nettó ár:149,811Ft
208,170Ft
Nettó ár:163,913Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Alumínium hajtóműház
- Szabályozható fordulatszám
- Forgásirányváltás
- Rögzíthető kapcsoló
- Gumírozott markolat
- Biztonsági nyomatékhatároló kuplung
- Két sebességfokozatú hajtómű
- Fogaskoszorús tokmány
- Mélységütköző ( 324219-0)
- Oldalmarkolat ( 152521-9+417630-4+921923-8)
- Tokmánykulcs (763430-3)
| tokmány | 1,5-13mm fogaskoszorús |
| fúrásteljesítmény acélban | 13 mm |
| fúrásteljesítmény fában | 40 mm |
| teljesítmény | 720 W |
| üresjárati fordulatszám (seb 1) | 0 - 1.200 1/perc |
| üresjárati fordulatszám (seb 2) | 0 - 2.900 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 347 x 70 x 220 mm |
| súly | 2,3 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 80 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | - |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |