DP4003K - 750W 1,5-13mm fúrógép 73nm gyorstokm.+koffer
2-3 napon belül
Érdeklődés
DP4003K - 750W 1,5-13mm fúrógép 73nm gyorstokm.+koffer
768,330Ft
Nettó ár:604,984Ft
315,450Ft
Nettó ár:248,386Ft
357,030Ft
Nettó ár:281,126Ft
237,870Ft
Nettó ár:187,299Ft
190,260Ft
Nettó ár:149,811Ft
208,170Ft
Nettó ár:163,913Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Alumínium hajtóműház
- Szabályozható fordulatszám
- Forgásirányváltás
- Rögzíthető kapcsoló
- Gumírozott markolat
- Süllyeszthető akasztófül
- Gyorstokmány
- Nagy forgatónyomaték
- Koffer
- Oldalmarkolat (152668-9+317401-8+266265-6)
- Hordtáska (824595-7)
| tokmány | 1,5-13mm gyorstokmány |
| fúrásteljesítmény acélban | 13 mm |
| fúrásteljesítmény fában | 38 mm |
| teljesítmény | 750 W |
| üresjárati fordulatszám | 0 - 700 1/perc |
| maximális nyomaték | 73 Nm |
| méret (h*sz*m) | 308 x 72 x 196 mm |
| súly | 2,5 kg |