DP2010 - 370W 0,5-6mm fúrógép
2-3 napon belül
Érdeklődés
DP2010 - 370W 0,5-6mm fúrógép
499,900Ft
Nettó ár:393,622Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Fordulatszám szabályzás
- Forgásirányváltás
- Rögzíthető kapcsoló
- Gumírozott markolat
- Fogaskoszorús tokmány
- 43 mmes szabvány nyakkialakítás
- Könnyű egyszerű készülék
- Tokmánykulcs
- Mélységütköző
| tokmány | 0,5 - 6,5 mm |
| fúrásteljesítmény acélban | 6,5 mm |
| fúrásteljesítmény fában | 15 mm |
| teljesítmény | 370 W |
| üresjárati fordulatszám | 0 - 4.200 1/perc |
| méret (h*sz*m) | 209 x 64 x 175 mm |
| súly | 1 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 77 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | - |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 4 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |