DLS600Z - 18V LXT Li-ion BL 160mm gérvágó Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DLS600Z - 18V LXT Li-ion BL 160mm gérvágó Z
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- Automatikus sebességkorrekció (ADT) alacsony terhelésű nagy sebesség
- nagy terhelés alacsonyabb sebességgel a nagyobb teljesítmény érdekében
- erőteljes 18V LXT LiIon BL szénkefe nélküli motor
- LED lámpa és lézervonal
- dönthető gém balrajobbra 4646 fokban
- forgatható asztal 5252 fokban
- 122940-3 függőleges csavaros szorító
- 122884-7 porzsák
- 762001-3 szögbeállító háromszög
- 126695-2 támasz
- 783208-8 2
- 5 mm-es imbuszkulcs
- 783203-8 5 mm-es imbuszkulcs
- fűrészlap 165x20x64T
| akkumulátor | 18V LXT |
| motor | BL szénkefe nélküli |
| üresjárati fordulatszám | 5.000 1/perc |
| belső tárcsaátmérő | 20 mm |
| tárcsaátmérő | 165 mm |
| vágás mélység 90° | 46x92mm |
| vágás mélység 45° | 46x65 mm |
| méret (h*sz*m) | 340 x 400 x 440 mm |
| súly | 6,3 kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 90 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 97 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |