DLS211ZU - 2x18V LXT Li-ion BL AWS 305mm gérvágó dual Z
2-3 napon belül
Érdeklődés
DLS211ZU - 2x18V LXT Li-ion BL AWS 305mm gérvágó dual Z
215,900Ft
Nettó ár:170,000Ft
236,899Ft
Nettó ár:186,535Ft
202,900Ft
Nettó ár:159,764Ft
276,899Ft
Nettó ár:218,031Ft
499,900Ft
Nettó ár:393,622Ft
379,900Ft
Nettó ár:299,134Ft
549,900Ft
Nettó ár:432,992Ft
258,900Ft
Nettó ár:203,858Ft
13,335Ft
Nettó ár:10,500Ft
11,925Ft
Nettó ár:9,390Ft
25,260Ft
Nettó ár:19,890Ft
160,103Ft
Nettó ár:126,065Ft
6,922Ft
Nettó ár:5,450Ft
2,642Ft
Nettó ár:2,080Ft
21,450Ft
Nettó ár:16,890Ft
Jellemzők:
- AWS (Autostart Wireless System) automatikus vezetéknélküli rendszer BLUETOOTH összeköttetést biztosít megfelelő porszívóval
- 175 vágás BL1850B akkuval 0 fokos szögben 50x300mm fenyőfa deszkánál
- 1500W teljesítmény
- ADT (Automatic Drive Technology) automatikus elektronikus sebesség szabályozás állítja be a megfelelő sebességet és nyomatékot használat közben
- DXT mély és pontos vágás
- a gép forgórész tengelyéhez viszonyítva a fűrászlap 3 lécsőben alacsonyabban van elhelyezve ennek köszönhető a maximális vágásmélység
- szénkefementes motor
- lágyindítás
- duplasínes előrecsúszó mechanizmus miatt közvetlenül fal mellett is elhelyezhető
- a gyárilag kalibrált II. osztályú lézer lehetővé teszi a körfűrészlap és a vágóvonal pontos igazítását
- 198900-7 AWS BLUETOOTH egység
- B-67256 EFFICUT körfűrészlap 305/30mm Z60
- 762001-3 beállító háromszög
- 783208-8 imbuszkulcs 2.5
- 781044-6 imbuszkulcs 6
- 122852-0 vászon porzsák
- 126617-2 függőleges csavaros szorító
- akkumulátor és töltő nélkül szállítva!
| akkumulátor | 2x18V LXT |
| folyamatos használat (5,0Ah) | 175 vágás 50x300mm fenyő |
| motor | BL szénkefe nélküli |
| teljesítmény | 1500W |
| üresjárati fordulatszám | 4400 1/perc |
| belső tárcsaátmérő | 30mm |
| tárcsaátmérő | 305mm |
| vágás mélység 90° | 107x363/92x382mm |
| vágás mélység 45° | 107x255/92x268mm |
| méret (h*sz*m) | 898x690x725mm |
| súly | 30,7-31,3kg |
| hang nyomásszint dB(A): | 95 |
| hang teljesítményszint (LWA) dB(A): | 103 |
| tűrés (K) dB(A): | 3 |
| rezgéskibocsátás m/s2: | 2,5 |
| tűrés (K) m/s2: | 1,5 |